ניהול פרויקטים

ניהול פרויקט בנייה הוא עניין מורכב, אנחנו בדולה אדנים מבינים ולומדים את הפרויקט ודואגים לנהל אותו על הצד הטוב ביותר, מרמת התכנון-ביצוע תוך כדי ניהול לוחות זמנים ותקציב. אנחנו מאמינים שבשביל להגיע לתוצאות גדולות צריך לרדת גם לפרטים הקטנים ביותר, לכן אנו מציעים שירותי ניהול פרויקטים שיבטיחו לכם שקט נפשי ומקצועי מצד אחד וניהול פרויקט מדוקדק מן הצד השני.

חברתנו דוגלת ומאמינה שקשר הדוק עם מזמין העבודה הינו גורם מפתח להצלחת הפרויקט.

בניית משרדים

דולה אדנים ביצעה ומבצעת פרויקטים של משרדים עבור לקוחות שונים וברמות גמר מגוונות. חלק מהפרויקטים מבוצעים משלב התכנון וכולל ניהול וביצוע ובחלקם ניהול וביצוע בלבד. פרויקטים אלו משלבים עבודות גמר רבות וביצוע מערכות שונות כגון: מ"א, חשמל, תקשורת, כיבוי וגילוי אש, תברואה וכדומה.

מבני מסחר ותעשייה

לחברתנו ניסיון בתכנון וביצוע בבנייה מתועשת אשר מאפיינת מבני מסחר ותעשייה. ביצוע פרויקטים אלו שונה מביצוע פרויקטים אחרים. פרויקטים מסוג זה נדרשים בביצוע לגמישות והתאמה עבור הלקוח לשימוש עכשווי והן כחשיבה לשימושים עתידיים. אנו מקפידים על התאמת המבנה לצרכי הלקוח, ביצוע תכנון שייתן מענה למשך ותקציב הפרויקט תוך כדי מתן דגש על שיטת הביצוע.

מפעלי מזון ומסעדות

מפעלי מזון ומסעדות- בענף המזון ישנם תקנים מחמירים עבור עסקים בתחום המזון. פרויקטים אלו רוויים במערכות שונות ומורכבות אשר צריכים להיות מסונכרנים יחד ולתת מענה שקט ובטוח לעבודת העסק. לחברתנו נסיון עשיר בתחום זה ומאחורינו מספר רב של פרויקטים מהאיכותיים שנבנו בארץ. פרויקטים אלו מבוצעים תוך כדי הקפדה על התקנים ודרישות הלקוח ומבוצעים בדקדקנות על לפרטים הקטנים ביותר עד למסירה והפעלת העסק על ידי הלקוח וליווי מקצועי למבנה ולמערכות המבנה לאחר הפעלתו.

תשתיות

עבודות תשתית הינם עבודות אשר לרוב נפרשים על תא שטח גדול ורחב. מורכבות הניהול וביצוע פרויקטים מסוג זה הינם שליטה ובקרה בכל אזורי העבודה תוך מתן דגש והקפדה על ביצוע לפי תקנים ובאיכויות הנדרשות לקבלת תוצאה מיטבית.

לתיאום פגישת ייעוץ השאירו עכשיו פרטים ונחזור אליכם!